| Suntdoareu2013 a întrebat:

As vrea sa slabesc repede cateva kilograme, dar fara medicamente! Imi puteti spune o dieta?

Răspuns Câştigător
| AndreeaOanaP a răspuns:

Poti sa bei in fiecare dimineata un paharel cu zeama de lamaie, diluata cu apa; redu carbohidratii; fara dulciuri si alimentele care contin zahar; multa miscare; cel putin 2 litri de apa pe zi si sa nu mai manaci seara, adica dimineata micul dejun sa nu fie prea consistent si la pranz ai voie sa mananci ce vrei tu big grin

6 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Se numeşte mişcare şi exerciţiu.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Apăi în a5-a ce diete să-ţi trebuiască? Lasă prostiile şi fă sportul laughing

| HaHalera a răspuns:

Uite una cu fructe...Am incercat-o si eu:http://www.bonduelle.ro/dieta-trei-saptamani
Daca mai vrei sa slabesti iti recomand sa faci pilates uite aici http://www.youtube.com/watch?v=ZkTTv3GjRFA

| Suntdoareu2013 explică:

Am 30 de kilograme si sunt in clasa a5-a.Am uitat sa spun!

| Suntdoareu2013 explică:

Si am 1.30m