| FineBroAndy a întrebat:

Buna TPU...as vrea sa va spun si eu povestea mea...doar daca vreti sa ma ascultati.Viata mea incepe sa mearga din ce in ce imi rau.Se pare ca tatal meu vitreg a inselat-o pe mama iarasi, dar de data asta a iesit urat.Acum ei se despart si nu cred ca va dati seama cat de greu este pentru mine sa sufar 2 despartiri alea parintilor mei. Tatal meu vitreg nu bea, nu nimic era foarte cum se cade.Nu ca ar fi ceva grav pentru unii dar o sa ia si calculatorul.Eu simt ca mor pentru ca se apropie vacanta si eu nu o sa am ce face plus ca mama este foarte suparata, iar eu nu stiu cum sa o consolez. A imi trecut prin asa ceva, deci nu este usor.Multumesc ca mi-ati ascultat poveste si daca puteti sa lasati niste comentari v-as multumi din suflet.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

SI ai mei s-au separat si acum stau doar cu maicamea, sunt somer nu am de munca si asta ma cam streseaza parca as fi in Romania. Lasa ca trece timpul si o sa fie alta viata mai incolo prefer sa revin in tara cat mai repede m-am saturat de strainatate asa mai merg pe la tara mai hoinaresc prin vechiul meu cartier, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu părere de rău țin sa te anunț ca în viata o sa te lovești de probleme mult mai grele decât cea pe care o ai acum. O sa treacă și faza cu calculatorul e penibila. Uite ca sa te consolezi roagă-l sa îți lase calculatorul dacă tot zici ca e de treaba tatăl vitreg.
Bafta