| MatsuKeruGirl a întrebat:

Buna TPU? As vrea un site sigur cu statusuri de mess, care rimeaza, gen in care o fata e indragostita de un baiat, dar acela nu o baga in seama( sau invers)...etc.s.a. exemplu :,, pui punct. dar nu se termina niciodata.pentru ca te atrage ca nicio alta fata. ( daca n-aveti un site puteti sa scrieti, pur si simplu), dau funda+funda!

Răspuns Câştigător
| okydoky_2077 a răspuns:

Cel mai simplu:scrie pe google'TPU statusuri noi' si o sa gasesti ff mte:d