| Blinkz a întrebat:

asta e o intrebare penibila, dar in ultima vreme m-am simtit foarte singura din cauza ca m-am certat cu cineva drag mie. Este cineva pe aici care e pasionat de filme si seriale? De multe ori vreau sa schimb pareri cu cineva si nimeni din prietenii mei nu prea se uita, doar cea cu care m-am certat, mereu vorbeam despre astfel de chestii. Deci vreun cinefil pe aici si are chef de vorba despre asta? Poate va suna ciudat, but I really need this.

Hugs >big grin

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Sunt comunităţi pe Facebook(grupuri de Facebook) unde Poti posta de astea despre filme, seriale, etc... Poti incearca sa le cauti, ai putea gasi pasionati chiar de filmele/serialele la care te uiti

| Blinkz explică (pentru Victoria18):

Majoritatea grupurilor considera o astfel de postare off-topic, si majoritatea celor care raspund o fac la caterinca, deci am evitat sa postez pe Facebook.

| Victoria18 a răspuns (pentru Blinkz):

Eu m-am referit la grupuri nu numele specific postarilor de filme/seriale