| Georgyana98 a întrebat:

Astăzi mi-am pus un video pe YouTube, e prima dată cand am pus! As vrea părerea voastră! Oare o să ma fac de râs? laughing https://youtu.be/YoNm5Sodo7s

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Mie sincer sa fiu, chiar imi place. Imi place cum canti ai o voce foarte frumoasa, dar nu imi place melodia pe care ai ales-o. Nu stiu de ce, dar sincer urasc melodia aia, am auzit-o de zeci de mii de ori de cand a aparut, si colegii m-au disperat cu ea. In rest totul e ok, ti-am dat like. Oricum, daca tie iti place melodia aia, e ok. Tine-o tot asa, si sunt sigur ca vei face foarte multi abonati cat de curand.

10 răspunsuri:
| Georgyana98 explică:

Vă mulțumesc tuturor pentru pareri happy

| LoveSleep a răspuns:

Cred că vocea e bună.
Melodia e de.
Și negativul/video-ul e slab.

| WaterDrop a răspuns:

Nici rau, comparat cu cei care rag pe negative, dar nici grozav. Undeva la mijloc, poate nu te ajuta nici melodia, incearca ceva mai lent si mai cursiv poate.

| ShaOfHatred a răspuns:

Ai o voce frumoasa, ai pronuntie buna, pacat ca e Despacito.

| syd a răspuns:

Ratezi anumite note, ceea ce conteaza daca vrei sa ajungi sa canti genu ala de muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur o să te faci de râs.

| Georgyana98 explică (pentru anonim_4396):

Apreciez părerea ta

| BWone a răspuns (pentru anonim_4396):

Date-n dracu, lasa oamenii in pace... daca ai face si tu un cover crede-ma ca nu va fi mai bun.

| BWone a răspuns:

Eu zic ca ai o voce frumoasa!
Nu te faci de ras, ai incredere in tine si continua!
Ai de la mine subscribe+like!

| Georgyana98 explică (pentru BWone):

Multumesc frumos happy