| Yasmin875 a întrebat:

Ați răspunde la o întrebare care a fost postată acum 2-3 ani? Eu am observat recent că mi-au răspuns doua persoane la o întrebare pe care am postat-o în 2013(acum 4 ani).Eu sincer nu mă așteptam să îmi mai răspundă cineva la întrebarea aia. Voua vi s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| Speed99 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat sa primesc pana si funda la raspunsuri lasate acum 2-3 ani. laughing Oameni si oameni, ce pot spune?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca este foarte posibil ca acum sa primesti raspunsuri daca vei posta din nou respectiva intrebare chiar si in cazul in care s-ar putea sa nu mai fie de actualitate.big grin

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

M-am uitat acum și întrebarea aia era din 2013 nu din 2015.Am greșit.Credeam ca este mai nouă.Eu am vrut azi să răspund la o întrebare de a ta care ai postat-o acum câțiva ani dar nu am făcut-o.Mi s-a părut interesantă.laughing

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Intrebare de-a mea de acum cativa ani... the cringe is already killing me. Termina-mi suferinta laughing Te-as intreba despre ce era da' sunt contra torturii, mai ales cand e asupra mea laughing

| christall a răspuns:

De ce sa nu faci chestia asta? Daca te gandesti egoist nu intelegi. Gandeste-te ca poate ii ajuta pe altii care au aceeasi intrebare. Chiar si peste ani...

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

Asta e întrebarea =))
https://www.tpu.ro/......a-ci-doar/

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Oh nu... ma omori, opreste-te laughing

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu ma uit la data intrebarii, daca vad ca nu s-a dat un raspuns bun, raspund, fiindca apoi poate gasi cineva, care are aceeasi problema, intrebarea ta cu Google si afla astfel raspunsul corect

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu cand ma plictisesc ma apuc sa caut intrebari si nu ma uit la data.