| SpaD a întrebat:

Buna TPU Azi a fost prietena pe la mine si are un iphone 3. Si avea niste poze in telefon ce nu mergeau sterse, Asa ca am ales sa resetez tot telefonul. Am dat resetare all si numai stiu cum. Dupa ce s-a incarcat tot s-a restartat iphone. Boom. Nu a mai pornit. A ramas iconita aia..de la iphone pe ecran si nu porneste. Este aprins de 3 ore si tot nu si-a dat drumul. Ma puteti ajuta cu ceva? Va rog frumos imi trebuie niste raspunsuri urgente. Dar funda. Bafta astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, i ai bulit softul. Du-te cu el la ăstia care resotează telefoane.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scuze, cei care resoftează, am vrut să scriu.

| SpaD explică:

Astept un link sau nu stiu... Ceva ce ma poate ajuta concret. Multumesc foarte mult!