| Mary_Maryus_1995 a întrebat:

Azi am dat la scoala probele aceleabig grin alergare in viteza, saritura in lungime de pe loc, aruncarea mingii. etc. Dupa primele 2 probe(alergare in viteza, saritura in lungime) a inceput sa imi tremure picioarele. din ce cauza? Din cauza greutatii?

Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

Din cauza lipsei de efort fizic! Sa stii ca nu e nimic grav, dar ar trebui sa faci si tu putin exercitiu fizic. Pentru ca sincer e putin rusinos ca un baiat sa tremure doar dupa niste probe banale.
Gasesti pe youtube modele de exercitii cu explicatii pe care le poti face acasa. Si daca nu vrei sa fii singur mai ia un prieten sau poate o prietena sa faceti si muschi si sa va si distrati.
Mult succes:X!

4 răspunsuri:
| Ideea a răspuns:

Ai facut febrea musculara.
Andreea a spus si de ce din cauza lipsei de efort fizic, dar tu ai facut febra musculara.
Crede-ma, nici eu nu afac exercitii fizice.

| moatarbogdan a răspuns:

Poate sa fie din mai multe motive, dar poate ai alergat prea mult sau poate nu esti obisnuit cu probele astea, cel mai bine ar fi sa mergi si sa consulti un medic sportiv sa nu cumva sa ai vreo boala doamne fereste pe toata lumea

Mult Noroc!

| Allergikaa a răspuns (pentru moatarbogdan):

Medic SPORTIV? rolling on the floor esti tare

| moatarbogdan a răspuns (pentru Allergikaa):

Pai da, ca ala se ocupa cu asa ceva