| LexieღLorraine a întrebat:

Azi la scoala am dat un test la fizica si cand m-am uitat in caiet sa vad daca am scris bine am observat ca am incurcat definitiile, iar ultimul exercitiu nu sunt sigura ca l-am facut bine sad.Am gresit din cauza emotiilor si am avut de invatat si la franceza sad. Doamna profesoara a zis ca o sa mai dam un test si o sa adune nota de la ala cu asta si o sa-l imparta la 2 si atunci o sa ne treaca nota in catalog. Faza e ca pana acum am avut note mari, de la 8 in sus (inclusiv 8) si acum sunt sigura ca o sa iau un 3 sau mai putin sad ce sa fac? (abia am dat testul inca nu stiu ce nota am luat) dar tot cred ca o sa iau 3 sad. Va rog. poate niste sfaturi ma vor face sa ma simt mai bine. Va multumesc sad. Apropo sunt in clasa a 7-a.

1 răspuns:
| viviana269 a răspuns:

Deeci...eu intr-a 7-a am luat doi de 3 in aceeasi zi: si la romana si la matematica...si mi-au stricat media, dar asta m-a facut sa invat mai mult ( bine, poate ca nu ) si mi-am scos cat de cat media apoi