| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am simtit cam ciudat: nu ma simteam nici bine, da nici rau, paraca nu as mai fi avut sentimente, ma gandeam la ceva, dupa 3 secunde uitam la ce ma gandeam, nu aveam nimic in cap. Inainte cu o zi am avut banchetu, si in seara aia am ascultat o melodie trista, si uitandu-ma peste poze cu cea mai buna prietena a mea, si am inceput sa plang. Azi am facut la fel si nu simteam nimic desi imi doream...

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este nimic ciudat. Probabil ca esti trista din cauza faptului ca te-ai despartit de colegi si de prieteni. Uneori creierul blocheaza sentimentele care te fac sa te simti rau. Nu va fi ultima data cand se intampla asta, asa ca stai linistita este ceva normal.

2 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

laughingSe numeste Mahmureala dupa Betie!
Cred ca ai baut ceva inainte!

| anateoPwP a răspuns:

Ne e nimic ciudat si mie mi se intampla