| PăunDaria a întrebat:

Bănuiesc ca știți "provocarea", "7 second challenge" eu am canal de Yt si nu mai stiu ce sa postez așa ca voi face 7 second challenge va rog sa îmi lăsați si mie câteva provocări...dau funda ????

1 răspuns:
| Golyat18 a răspuns:

Nu, nu stiu jocul.
Dar uite aici provocari:
-Sa infiletezi un bec ud
-Sa ajungi in masina de gunoi: te ascunzi intr-o pubela...
-Sa faci pe ingropata, asta o poti face in dulap si sa vina unul sa te deschida, e mai mult comica.
-Sa-i duci flori unui baiat
-Sa te dai cu urina de capre si sa umbli printre niste tapi
-Sa aprinzi lumanari negre in biserica in prezenta preotului
Golyat18 nu-si asuma raspunderea pentru viata ta!
Si totodata mai are si alte oferte dar nu le poate oferii decat daca depasesti varsta de 16 ani