| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Care este cel mai frumos lucru pe care l-a facut persoana iubita pentru voi?

32 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

M-a iertat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru sadrian46):

Ai facut plostii? angel

| Simpatic a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, a fost la femei cand era ocupat la barbati!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Simpatic):

Of tineretea asta laughing

Desi nu am inteles partea cu barbatii thinking

| sadrian46 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cam da. dar cine n-a făcut...

| Simpatic a răspuns (pentru DoarBogdan):

Adica la toaleta dansul a intrat la femei in loc sa intre la barbati laughing
Si gluma era cam asa:
Doi batranei, unul il intreba pe celalalt:
-Mai mergi la femei?
-Da, cand e ocupat la barbati!

| DoarBogdan a răspuns (pentru sadrian46):

Este bine ca va intelegeti si a trecut peste asta.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Simpatic):

A gata. O sa fur gluma asta acum laughing

| sadrian46 a răspuns (pentru DoarBogdan):

După 46 de ani ar fi și cazul.

| Simpatic a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nicio problema, nu e inventata de mine asa ca folosesti-o cu placere!

| Drimmero a răspuns:

Ca a avut rabdare de fier, in locul ei n-as fi avut atata ))

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Lol, de ce spui asta?

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai handicapat de felul meu si n-am toate tiglele pe casa, d-aia

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu-mi pari handicapat...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma cunosti si d-aia afirmi asta ))). Vorba vine, nu sunt chiar asa de handicapat

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Am inteles..esti doar putin handicapat rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu neg deloc, dar nu e singura calitate

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ok

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca existenta persoanei respective.

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Asta este cel mai bun raspuns! Insasi prezenta e cel mai frumos lucru. Asa cum mai intrebau unii "ce cadou sa iau de ziua iubitului, iubitei", si am zis, cel mai frumos cadou esti tu, ca iei ceva simbolic acolo asta e okey, iar daca nu ii convine ce ai luat, relatia nu-si mai are sensul din momentul urmator.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Exact, bine punctat si multumesc happy

Este o linie destul de fina intre a privi dincolo de acest aspect si de a ne lasa purtati de ideile societatii.

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dar multi nu se prind! Zic ce cadou sa ia ca si cum sa nu fie celalalt nemultumit, nici nu realizeaza ca daca e nemultumit, gata, adios relatia, asta e chiar un test f bun.
Iei ceva util, un dulce, o floare, si cam atat, si daca n-ai lua nimic, tot trebuie sa fie super multumit.

Cel mai frumos lucru pe care-l poate face un partener, e ca persoana vine in viata ta, iti place cum arata in primul rand, te place, apoi se poarta frumos, te respecta, comunica si asa mai departe, iti umple sufletul, restul e neinteresant.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Exact. Plus ca... un gest frumos nu are nevoie de o zi speciala.

Ia ca se apropie ziua mea laughing

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da, in orice zi se poate face un gest frumos. Si chiar la orice zi onomastica, daca sarbatoritul nu e multumit cu ce-i aduc (si special duc chestii simple), nu mai am ce mai vorbi cu acela, trebuie sa fie multumit ca-s eu acolo in primul rand, daca mi-e prieten, sau prietena (amica sa zicem). Deocamdata nu s-a intamplat sa fie nasol, dar zic ca idee.

Intrebarea "ce sa-i fac cadou prietenului meu, iubitului meu sau prietenei, iubitei", nu trebuie sa existe. Si o ciocolata daca-i dau cu drag, sau o cutie de bomboane, e f bine.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

"Cel mai frumos lucru pe care-l poate face un partener, e ca persoana vine in viata ta"
Ce dragut happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da! Eu asa gandesc, asa cum pica testul si aia care zic ca vaaai nu m-am imbracat nu stiu cum si cu ce nu stiu ce haine, si daca are haine de la second curate si ok cineva, daca stie sa se poarte, are ceva in cap, imi ajunge, fie amic/amica, fie iubita.

| Simpatic a răspuns:

Faptul ca m-a ales pe mine dintr-o mie de masti colorate.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Ea te-a ales pe tine, nu tu pe ea?

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai conteaza cine pe cine.

| SilentRain a răspuns:

Mi-a dat block

| Sofer a răspuns:

Mi-a făcut un cadou.

| gemeni6226 a răspuns:

1-M-a luat de nevasta 2-m-a ajutat sa-mi cresc copiii 3-desi el nu crede in horoscoape totusi mi-a cumparat o carte cu zodiacul chinezesc numai pentru ca stia ca o sa ma bucur de cartea respectiva.