| Yasmin875 a întrebat:

Care este diminutivul cuvântului "apă"? Apuță sau apișoară? Mie îmi place mai mult prima variantă.laughing

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Forma corecta este cea intuita de tine adica "Apuță" dar sa aiba totusi marimea "minima" a barbatiei lui Terente sau a lui Rasputin expus in prezent la Muzeul Erotismului din Sankt Petersburg. http://www.exclusivnews.ro/......eri.html;; http://www.9am.ro/......putin.html

11 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mi-ai amintit de o alta intrebare asemanatoare:

"Care e forma de gen feminin al cuvantului 'puţ'?"

| T0T a răspuns:

Știm noi de ce ai ales prima variantă...

| mentholinks a răspuns:

Apai phlm.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu exista.

| FaraNumePls a răspuns:

Apica laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apiță?
Apa
Şalalalalala
Prima, huh? Tu... perversă mică

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apică :3
Sunt convinsa ca-ti place mai mult prima varianta. Acum ca m-am gandit mai bine, e posibil sa nu-ti placa varianta mea. sad

| Bernardus a răspuns:

Apica

| criss8585 a răspuns:

Apiță, bre.