| Yasmin875 a întrebat:

Care este pizza voastră preferată? Cat de des o mâncați?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Diavola, Capriciosa. Mai sunt tot feluri de pizze specifice fiecărui local. Eh mă uit la ingrediente mereu când mă gândesc ce să iau, nu la nume și iau decizia pe moment. Însă de obicei pe astea le prefer dar nu mereu. Nu prea mănânc des pizza de calitate, mănânc mai des pizza din alea mici luate de la Kaufland.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sau d-alea congelate, sunt bune dar nu si sanatoase.
Bagam atatea chimicale in noi, pe moment ne doare sub centura pentru ca gustul ne permite sa uitam de consecinte!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și Margherita îmi place.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Sunt fan branza, pe Prosciuto se intinde cascavalul ala extraordinar, hai ca deja imi fac pofta aiurea de pizza, nu vreau sa mananc, momentan)))))

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Și tu îmi faci poftă. Mă duc să mănânc pizzele alea de la Kaufland laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Du-te mai bine la Pizza Hut, mananci acolo una mare de nu-ti mai trebuie altceva timp de 2 zile, asculta-l pe fratele tau/

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru KoroSensei):

Ce ti se pare ca am zis eu? Am zis ca nu-s sanatoase, doar bune la gust, atat.

22 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu prefer cea făcută de mine.Se face în maxim 50 minute cu tot cu copt. Se știe că cel mai bun lucru făcut e ăla ce și-l face omu cu mâna lui happy.

| Drimmero a răspuns:

Calzone, Prosciuto,, Margherita!
Am mancat si pizza americana, Florida, m-am saturat dintr-o pizza de genul toata ziua.
Nu mananc asa des, o data la vreo 2 luni sa zic asa, sau cand am ocazia, nu ma omor sa o consum zi de zi, asta-i ideea.

| anonimg a răspuns:

Nu sunt consumator de pizza. Dar am mancat o pizza cu smantana facuta in alta tara... Pfff! Statea mâța-n coada!

| aXy99 a răspuns:

Quattro stagioni este preferata mea. Mananc pizza (nu neaparat asta) odata la 1-2-3 luni.

| oprescudorin11 a răspuns:

Mie imi place pizza cu mititei si spalata cu bere!

| justanotheruser99 a răspuns:

Ămmm... Nu am una preferata. Nu prea mananc. (poate 1 data pe an)

| deeeaqq a răspuns:

Margherita, Prosciutto, Diavola
Depine, uneori și de 2 ori pe săpt / odată la două săpt, dar în general odată pe săptămâna. *tot nu mă îngraș, fm viață*

| ShaOfHatred a răspuns:

Diavola sau noi avem una care iti mananca ficatii si se cheama Kamikaze.In general tot ce e iute.Si o mananc cam de fiecare data cand merg la pizza. Poate o data la 2 luni sau la 3 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Quattro Stagioni si Capriciosa sunt ok si le comand daca nu pot sa-mi personalizez eu pizza. Preferata mea este pizza personalizata, luna asta am mancat-o de cel putin 6 ori. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza La Grasu', foarte rar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vegetala ^^. Nu sunt vegetarian, dar cand o mananci simti foarte multe arome, ceea ce e placut.

Răspuns utilizator avertizat
| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Margherita și Patatosa. Mănânc destul de rar, prefer mai mult alte chestii nesănătoase laughing

| Andeed1w1 a răspuns:

Diavola Capriciosa. Mai sunt tot feluri de pizze specifice fiecărui local. Eh mă uit la ingrediente mereu când mă gândesc ce să iau, nu la nume și iau decizia pe moment. Însă de obicei pe astea le prefer dar nu mereu. Nu prea mănânc des pizza de calitate, mănânc mai des pizza din alea mici luate de la Kaufland.