| Șevval a întrebat:

Bună TPU! Cât stai în spital după operația de hernie de disc internată? Este un diagnostic grav? După operație se face și recuperare medicală precum și gimnastică medicală. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MrAM a răspuns:

Probabil nu mai mult de cateva zile, 3-4 din cate stiu daca totul e oky. Perioada de recuperare medicala se subintelege avand in vedere interventia. Ce anume presupune asta si durata acesteia, variaza de la o persoana la alta fiind influientata de multi factori presupun.