| stefan563 a întrebat:

Ce bancuri/glume stiti. Funda pentru cel mai amuzant banc.

Răspuns Câştigător
| KanezuY a răspuns:

Uite niste exemple de glume/bancuri :
Cum se numeste femeia care stie tot timpul unde ii este barbatul?
Raspuns: Vaduva

Nimeni si cu Prost merg la mare
Nimeni se ineaca
Prost suna la salvare si zice
-BA. Veniti repede Nimeni se ineaca
-BA tu esti Prost
-Da eu sunt ma

Zece barbati se arata in fata portzii Raiului, inaintea Sfantului Petru. Sfantul Petru le zice: - Toti cei care si-au inselat nevasta sa faca un pas in fata. Sase oameni pasesc, la care Sf. Petru spune: -Voi sase mergeti cu mine in rai, restul patru ramanetzi aici. Cei patru protesteaza iar Sf. Petru le spune: - Pacatul se iarta, prostia nu.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O batrana, pe la 65 de ani, isi da seama ca a trecut prin toate in viata ei. Asa ca, se decide sa isi puna capat vietii. Il suna pe doctorul ei pentru a-l intreba care este cel mai bun loc in care se poate impusca pentru a muri din prima incercare iar acesta ii raspunde ca la doi centimetri sub sanul stang este cea mai buna optiune.
Asa ca batrana se impusca in genunchi. =)))

Imi mai plac si astea :
http://www.scritub.com/......311521.php

| KanezuY a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa intri pe www.bancuri.ro.

| stefan563 explică (pentru KanezuY):

Da dar eu vreau sa fac conversatie happy happy happy

| KanezuY a răspuns (pentru stefan563):

Uite niste exemple de glume/bancuri :
Cum se numeste femeia care stie tot timpul unde ii este barbatul?
Raspuns: Vaduva

Nimeni si cu Prost merg la mare
Nimeni se ineaca
Prost suna la salvare si zice
-BA. Veniti repede Nimeni se ineaca
-BA tu esti Prost
-Da eu sunt ma

Zece barbati se arata in fata portzii Raiului, inaintea Sfantului Petru. Sfantul Petru le zice: - Toti cei care si-au inselat nevasta sa faca un pas in fata. Sase oameni pasesc, la care Sf. Petru spune: -Voi sase mergeti cu mine in rai, restul patru ramanetzi aici. Cei patru protesteaza iar Sf. Petru le spune: - Pacatul se iarta, prostia nu.