| anonim_4396 a întrebat:

Ce e omegle?

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Când simți că n-ai viață și prea îi cunoști pe oamenii din jurul tău, intri acolo să vorbești cu un străin despre care nu știi absolut nimic.
Îți dai seama cât de interesanți sunt oamenii care fac asta.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Omegle e un site unde poţi vorbi cu străini fie text fie web. E un chat.
Pa!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un chat.

| Ibrahimovic a răspuns:

E ceva gen skype, doar ca e online si nu iti trebuie cont ca sa vorbesti cu cineva.

| anonim_4396 explică (pentru Ibrahimovic):

Să înţelegem că Skype-ul e ceva ce poate fi folosit şi offline? laughing

| Rakanishuu a răspuns:

Un site retardat unde nimeresti random sa vorbesti cu cate cineva. Fie prin web, fie in scris.

| Crrisstti a răspuns:

Omegle este un serviciu gratis de chat online care permite utilizatorilor sa comunice intre ei fara sa-si inregistreze vreun cont.

Mai multe amanunte despre Omegle gasesti aici: http://en.wikipedia.org/wiki/Omegle

Aici este site-ul respectiv:
http://www.omegle.com/

| Stan_Gabryel_1997 a răspuns:

Este un site pe care străini vb