| Yasmin875 a întrebat:

Ce este fericirea pentru voi?

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

Familia.
Daca mama mea, tatal meu si fratii mei sunt sanatosi si fericit, atunci si eu sunt fericit!
Daca pentru cineva fericirea reprezinta numai material, atunci are o viata incompleta.
Sa ai un paste fericit!
~ZeHelp.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Draquila a răspuns:

Fericirea pentru mine este chiar și cel mai mărunt lucru de care mă pot bucura. :]

| mgtow a răspuns:

Sofatul, hainele, consola, camionul si banii.

| Chαяtreux a răspuns:

Ceva foarte neinteles. Uneori sunt fericita fara motiv, alteori fac 423575634 de chestii pentru a fi fericita, si tot nu sunt.

| Bacemi a răspuns:

Atunci cand respiri iubire.

| Loreley07 a răspuns:

Fericirea este totul. Daca nu esti o persoana fericita degeaba. Adevarul este ca doar noi suntem vinovati daca suntem tristi.

| Iubibilăă a răspuns:

Totul.
O zi frumoasa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Un sentiment de împlinire, mulțumire.
Pa, pa.

| eliaclodia a răspuns:

Fericirea e o stare si nu conteaza pe ce informatie sau conjunctura apare. E starea de gratie a lui Venus. E magie, e forta cea mai gratioasa din univers, e sublimul puterii in univers. Orice forta care atinge gratia suprema e fericire. Dar care forta poate? Fericirea e chiar Venus. Afrodita. Uite-o sus pe cer in manifestare, transforma forta soarelui in gratie. Daca ai vedea-o pe Afrodita si ar delira sau ar fi trista, ar insemna ca ceva rau se intampla pe lume. Un rau mare.