| ForeverLivingProducts a întrebat:

ce faceti azi? Stati la soare? un sport preferat? orice ati face sa aveti o zi minunata.O invitatie,mai ales pentru fete,, pentru ca noi suntem mai preocupate de frumusete nu-i asa fetelor? Ce ziceti daca ati incerca ceva natural(nu medicamente)pentru frumusete si sanatate? Mesaj in special celor care sunt din Tg-jiu...dar nu numai...O zi superba sa aveti.

5 răspunsuri:
| Koalass a răspuns:

Uite ca sa iti raspund la intrebari astazi ma duc la ziua unei prietene. de stat la soare mai stau cand trebuie neaparat sa ma duc undeva si e soare si nu am ce face dar in general nu stau.da si asa este noi suntem preocupate de frumusete dar eu deocamdata nu am nevoie de infrumusetare si mersi la fel si tie sa ai o zi minunata

| ForeverLivingProducts explică (pentru Koalass):

Si eu te intreb asa.Dar de sanatate ai nevoie?

| Koalass a răspuns (pentru ForeverLivingProducts):

Da si o am din plin

| ForeverLivingProducts explică (pentru Koalass):

Felicitari,Multa sanatate in continuare iti doresc.

| Koalass a răspuns (pentru ForeverLivingProducts):

Multumesc la fel si tie