| Koko21 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna daca o visezi pe maica domnului ca iti vorbeste si ca merge prin camera ta?

Răspuns Câştigător
| 熊Panda熊 a răspuns:

Daca nu ti-a transmis niciun mesaj concret (ceea ce se intampla foarte rar, poate unui om dintr-un milion i se arata Maica Domnului adevarata) e doar un simplu vis. Daca transmite ceva impotriva invataturilor Bisericii e ceva demonic la mijloc.
Oricum, cred ca te poate intari in credinta, si daca e un simplu vis.

| Koko21 explică (pentru 熊Panda熊):

Nu a fost niciun mesaj concret oricum multumesc

| LoveSleep a răspuns (pentru 熊Panda熊):

De unde știi tu că dacă transmite ceva impotriva învățăturilor bisericii e ceva demonic la mijloc? Ia spune, soare.

| 熊Panda熊 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pentru ca poate sa invete un lucru neadevarat, de aici apar multe schisme, dezbinari, secte, etc. De exemplu, cazurile profetilor mincinosi. Diavolul poate lua si chip de inger de lumina, ca sa pacaleasca omul.