| Munteanu_Lenuta_1971 a întrebat:

Ce înseamnă "Nu a fost niciodată a ta, doar a fost rândul tău"! Pentru că fratele meu s-a despărțit de iubita lui și prietenul lui i-a spus vorba asta... Ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că vrea să spună că ea nu i-a aparținut niciodată lui cu sufletul, cu inima, cum se zice, ci doar cu trupul. A fost al nu știu câtela la rând ca să se culce cu ea.

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Adica a stat doar la rand, nu te-a apartinut cu adevarat, acum cand stau si ma gandesc, sa dea dracii de nu vorba asta pe cat de amuzanta e, pe atat de adevarata e

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Ea a fost gara si barbatii trenul, daca ma intelegi, adica o cwrva, o femeie folosita, uzata, pasata din picior in picior rolling on the floor.

| Celcestietot a răspuns (pentru Celcestietot):

Mingea de pe terenul de fotbal este a ta sau casa de pariuri laughing? Nu, oamenii intra si ies, un bordel viu femeia aia laughing laughing!

| LoveSleep a răspuns:

Ce prieten poet are.

| alina2k18 a răspuns:

Pe romaneste... te-a flltut si te-a lasat laughing