| pufarina95 a întrebat:

ce materie se studieaza in clasa a9a la profilul de stiinte sociale? funda!

Răspuns Câştigător
| AnYyCrZ a răspuns:

Mai bine zis materii * Faci multa romana, geografie, istorie, logica, latina si putina mate...Cu alte cuvinte faci de toate, dar mate o sa ai 2 ore, cred...

| 8mariastar a răspuns (pentru AnYyCrZ):

Auzi nu il mai induce in eroare ca mate se studiaza pe partea de real si stiintele social sunt pe uman nu mai vorbi daca nu sti si nici nu se da bacul la mate daca esti acolo

| AnYyCrZ a răspuns (pentru 8mariastar):

Se face mate dar decat o ora sau 2 si la uman, din a 11 numai fac deloc nebunoo....Intereseaza-te mai bine ca eu nu vorbesc degeaba :*

| 8mariastar a răspuns (pentru AnYyCrZ):

Da-te naibi ca tu nu sti ce vb

| AnYyCrZ a răspuns (pentru 8mariastar):

Iubita vii tu din generala si imi spui mie care sunt la liceu cum merge treaba? Ai grija cum vorbesti ca eu am fosta colega la stiinte sociale care face mate! tongue Asa ca numai comenta :* Nu esti mai smechera daca te pui in gura cu mine happy

7 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Geografie, logica, istorie, latina, romana...

| 8mariastar a răspuns:

Romana,Istorie. fara mate fara limbii straine

| comsacodrut a răspuns:

Faci multa romana,geografie, istorie, logica, latina, si putina mate...cred,si inveti dimineata