| Deliaa94 a întrebat:

Buna TPU.Ce părere aveți despre bărbații care îți spun că sa va vedeți cu ei iar apoi nu se mai întâmplă și nu se țin de cuvânt? Întrebarea mea este de ce mai zici ceva daca nu ești sigur pe tine? Mai bine taci și lași situația așa cum este.

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Ii inteleg deoarece nu toti barbatii au acea experienta sa duca lucrurile mai departe, si efectiv se blocheaza, desigur sunt si categoria celor neseriosi care te lasa cu ochii in soare, situatile pot fii multe si diverse, gandeste-te ca e pierderea lor, avem "talentul" de a o da in bara ca barbati, dar din punctul meu de vedere, eu personal daca nu m-as simti pregatit, as discuta despre asta in loc sa dispar fara nici o explicatie, dar cum fiecare e diferit, fiecare actioneaza diferit, incearca sa ii excluzi pe cei neseriosi.

| SilentRain a răspuns:

Nu te place chiar așa cum crezi tu, nu reprezinți o prioritate pentru el