| ge0rgiana a întrebat:

Ce site'uri de downloadat jocuri stiti? Stiam si eu unul dar nu mai tin minte cum se cheama.Stiu doar ca era ceva de la big fish si parca puteai sa-ti faci si cont. p. s. Scuzati'ma fiindca vam dat putin indicii. Sa nu uit Craciun Fericit!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Scrie pe google:Softpedia, Kappa, Brothersoft.Sunt cele mai bune si sunt gratis.Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shockwave games, yahoo games iti spun si un joc este super tare trebuie sa il joci fashion solitaire sper ca ti-am fost de ajutor craciun fericit! id meu este julia_fluturas@yahoo.com

| ge0rgiana explică:

L'am gasit...se numea www.iwin.com