| annempp a întrebat:

Buna TPU? Ce telefon sa-mi iau? Iphone sau Samsung? Eu am acum un Iphone 6 si nu sunt asa multumita de el, se misca foarte greu in ultimul timp (si l-am spart dar asta e partea a 2-a). Eu ma gandeam la un Samsung A8, merita? Sau Huawei p20 lite credeti ca e bun? happy

Răspuns Câştigător
| Patru_Ionut_1998 a răspuns:

Eu zic sa iti iei maine s8 sau s9..de Ce? Design baterie încărcare rapidă camere mult mai bune si orice vrei tu..plus ca in ianuarie s9 si s8 o sa primească one ui ceva extraordinar dupa parerea mea!?