| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Cineva vaccinat cu johnson? As vrea sa ma vaccinez, iar rapelul pentru pfizer ar pica pe 23 decembrie. Moment in care nu as fi in orasul natal. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt triplu vaccinata! din ce in ce mai bine la fiecare vaccin.
Te poti vaccina linistita in orice oras cu conditia sa fie tot cu cel care te-ai facut anterior.

| 1997onur a răspuns:

Da eu

| anonim_4396 explică (pentru 1997onur):

Stiu ca depinde de organismul fiecaruia, insa ai avut ceva probleme dupa vaccin?

| 1997onur a răspuns (pentru anonim_4396):

Febra atâta o zi