| AlexAL275 a întrebat:

Circulă zvonuri cum că s-ar isca un război între SUA și Rusia. Și că Rusia ar fi principala țară de unde a pornit acest virus și că profită de pe urma lui. Voi ce părere aveți? Eu cred că sunt numai zvonuri, nu are cum, de profitat se poate să profite, dar să se ajungă la război nu. Până la urmă SUA și Rusia sunt cele mai mari puteri nucleare, nu s-ar ajunge la un război din moment ce sunt egale.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iluminatii au venit cu ideea virusului nu usa nici urss doar tot acolo e rusia urss actualizata la zi. Cand ating numarul de victime o sa scoata vaccinul la iveala si dispare virusul - carantina asta nu cred ca e de mare ajutor

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alta teorie a conspiratiei inutila in contextul actual.

| Celcestietot a răspuns:

Fake news.