| NothingImportant200 a întrebat:

Cred ca toti cunoasteti sentimentul numit "nerabdare". Ei bine sunt cam nerbadatoare pentru ca peste 3 spt.- o luna o sa plec la mare. As avea si eu nevoie va rog de o lista completa cu tot ce imi trebuie! Multumesc anticipat si distractie placuta celor ce vor pleca in vacanta!

Răspuns Câştigător
| oAnna a răspuns:

Il cunoastem il cunoastem big grinbig grin. Ai avea nevoie de :
crema, spray impotriva UV, FP etc ( neaparat! acum cand aceste raze sunt in floare )
costum de baie daca nu vrei sa faci baie in pijamale sau alt ceva happy
ochelari de soare, o palarie haine lejere
un prosop, poate si o umbrela
bani la tine
telefonul
jucarii big grin...lol