| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Credeti ca cei care sunt acum clasa a 11-a vor avea modificari la anul in ceea ce priveste bacalaureatul?
Ma refer la mate sau romana sa se dea mai greu? Sau sa se dea la a 3-a materie mai mult materii de exemplu biologie chimie fizica?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu stiam ca in functie de profil ai a 3-a materie la alegere.

| Andra9pk a răspuns:

Cu modificari sau nu, tot trebuie sa inveti bine pentru bac happy la a3a materie in functie de profil, la alegere oricum dai bacul. Bio/chimie/fizica/info sunt optiuni pentru profil real.