| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Credeti ca mai pot avea succes pe Youtube in 2020-2021?
Avand in vedere cat de multi sunt si ca foarte putin reusesc?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cat de mult "reusesc"? laughing depinde ce intelegi tu prin reusita.

Ai doua variante:
- arati ceva frumos, de calitate si atragi privitorii;
- arati ceva aiurea, dar pe placul... hai sa nu zicem perdoanelor mai putin dezvoltate pe plan mental, dar... dar nu, chiar asa le zicem.

Numai bine! ^_^

| Sofer a răspuns:

Dacă faci conținut de calitate și te promovezi și te plac oameni ce faci succes ul vine încet în câțiva ani.

| dannyel86 a răspuns:

Depinde de ceea ce promovezi pe Youtube. Daca speculezi subiecte care pot atrage public, poti avea succesul asteptat peste noapte.
Nu trebuie sa ai insa pretentia popularitatii starurilor internationale, care ajung sa aiba sute de milioane de vizualizari, dar, daca investesti in continut care atrage atentia publica, vei avea audienta corespunzatoare.

| anonim_4396 explică (pentru dannyel86):

Da nu trebuie sa am pretentia
Nu trehuie sa fac nimic
Ca eu bu pot
Numa altii
Sa faca altii