| DynamiiteXD a întrebat:

Cum as putea face,ca pe facebook, sa am mai multe persoane care ma urmaresc? Funda happy

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ai activă funcţia de follow, şi vei primi multe solicitări de prietenie, iar tu nu le vei accepta, automat persoanele care ţi-au dat cerere, te vor urmări.
Baftă!

5 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Nu accepti cererile de prietenie, si uite asa se strang din ce in ce mai multi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Posteaza chestii care sa atraga interesul celor care-ti vizualizeaza pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-as vrea ca aia care te urmaresc pe facebook sa te urmareasca si prin spatele blocului.

| NicoTery a răspuns:

Creeaza un blog, fa cateva videoclipuri, posteaza ceva ce crezi ca se urmareste...