| Wirusssssssss123 a întrebat:

Buna TPU.Cum as putea sa imi ridic simtul umorului? Dau funda

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Umorul este generat de conflicte interne. Râzi ca să scapi de o tensiune. Ai probleme, poți râde de ele.

| Celcestietot a răspuns:

Iti voi da o carte care iti poate creste semnificativ simtul umorului, atunci cand comunici cu cineva :))!

https://www.amazon.com/Origin-Species-150th-Anniversary/dp/0451529065

| gemeni6226 a răspuns:

Mie simtul umorului m-i s-a dezvoltat cand nu m-am mai luat asa de in serios, cand am putut sa rid si de propriile greseli.Atunci cand iti dai voie sa gresesti si sti sa rizi de ceea ce ai facut atunci sti sa rizi si de alte lucruri mult mai usor.