| TanyaTania334 a întrebat:

Buna,TPU! Cum imi pot da seama daca o persoana nu ma mai urmareste pe Facebook dar totusi ma are la prieteni?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te uiti in contul tau de prieteni sa evzi daca inca o ai de prietena/prieten.
In ce priveste urmarirea pe FB, este fara importanta, ca se poate uita cand are chef pe contul tau, fara ca sa ai butonul de urmarire activat.

| TanyaTania334 explică (pentru Violleta2022):

Imi apare ca am persoana respectiva la prieteni, doar ca vad ca de la o perioada nu imi apare poza persoanei acolo la camera rooms, oare de ce?

| Violleta2022 a răspuns (pentru TanyaTania334):

Pentru ca nu mai este online, probabil, sau pentru ca nu mai posteaza atat de des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca poți

| aDEeLAa a răspuns:

Pai te uiti la prietenii tai de pe Facebook si vezi daca il ai la prieteni( daca nu iti apare inseamna ca nu te are la prieteni) si intri la urmaritori ( cauti numele persoanei la persoanele care te urmaresc ) si asa afli.

| Furnicuta000 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Pai daca intra la urmaritori o sa vada persoanele pe care respectivul le urmareste dar nu le are la prieteni.

Nu prea se poate afla ce vrea ea.
Dar poate sa se ia dupa story-uri. Daca pune multe story-uri pe o perioada mai mare de timp si vede ca sunt persoane care nu s-au uitat nici macar la unul, e posibil ca acele persoane sa-i fi dat unfollow