| Bebe1972 a întrebat:

Bună TPU cum ma pot loga la Facebook dacă nu mai am adresa de email și nici telefonul?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poti!
Dacă nu ti-ai păstrat datele de logare, inseamnă ca nu ai dat doi bani pe contul respectiv!

| Mayhem666 a răspuns:

Daca ti-ai sters adresa de email cu care ti-ai facut contul de FB, atunci poti sa-ti iei adio de la el, ca nu il poti recupera. De asemenea poti sa-ti iei adio de la orice alt cont pe care ti l-ai facut cu acea adresa de email.