| Ella2006 a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama să-mi ia un iPhone 7+? Mama are, tata are, eu am un Samsung Galaxy S7 Edge Gold. Nu-i aşa că e un telefon oribil?! Îmi urăsc din suflet părinţii!

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Macar nu sunt singurul cu aceasta parere.Adica totusi, oamenii astia nu inteleg ca si noi avem nevoie de asa ceva.Bine ca ei isi pot lua telefoane smechere de ultima generatie, si noua, copiilor lor, care dupa cum spun ei "suntem cei mai importanti", nu ne cumpara nimic. Trebuie sa ne multumim cu cele mai naspa vechituri...
Incearca sa le spui ca tu esti singurul lor copil si de-astea.
Mult noroc!

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vai saracuta... nu are pisi iphone 7, ce viata de ca.cat poti avea. nu stiu cum poti trai fara iphone...

penibil

| Fatamuntilor a răspuns:

Ella draga parintii tai muncesc pentru acele telefoane
Al tau mi se pare ok, alti copii nu au deloc.
Nu sunt de acord cu parintii care cumpara copiilor telefoane cu fite.Tu nici macar nu il meriti!

| LoveSleep a răspuns:

Ce troll de proastă calitate sad

| Clorox a răspuns:

Esti penibila!

| Staind a răspuns:

Ai deja un telefon mai inteligent decat tine... ajunge.

| immaBeast a răspuns (pentru Staind):

Dupa ce am citit asta, am fost ceva de genul...
https://www.youtube.com/watch?v=qnecHy2vyIQ
#rektlv9999999

| Staind a răspuns (pentru immaBeast):

Cheers mate!

| OnePiece a răspuns:

Ai naibii un Galaxy S7 Edge! Telefonul tau e de n ori mai bun decat un iPhone 7, exista telefoane si de 15 milioane care sunt mai potente decat telefonul cu marul muscat pe el...

Copii, inainte sa va luati un iPhone, puneti-va intrebarea urmatoare... aveti neaparata nevoie de un iPhone? Aveti nevoie de aplicatii sau functii care se gasesc doar pe iPhone? Aveti un Mac sau alte produse Apple si vreti un telefon care sa mearga bine cu el? Comunici cu parintii sau nu stiu cine prin FaceTime (ceea ce nu inteleg, exista servicii de n ori mai bune...)?

Sau vreti doar sa va dati mari la altii ca "ia uite ce iPhone bengos am!"? Exista un telefon, Xiaomi Redmi Note 4, care este mai bun decat aifon 7 plus in foarte multe situatii... si costa doar 900 de lei.

Noi nu suntem o tara consumatoare de mecuri si epaluri si aifoane, mai bine ramai cu acel Samsung, e printre cele mai bune telefoane la ora actuala chiar si cu S8...

(asta asumandu-ne ca nu cumva esti troll care vrea sa apara la zappy)

| OnePiece a răspuns:

"Site-ul nu funcţionează.
P.S: Am iPhone 7+ Gold.
Deci. Pa! -.- "

E troll.

| Ella2006 explică (pentru OnePiece):

Nu e troll. Ai tu capu' varză. Scriam de pe telefonul lui tati şi eram conectată la contul ăsta.

| KanekiMalai a răspuns:

Esti penibila

| Nustiuuuu a răspuns:

Ce
pul.a
mea