| iPicka a întrebat:

Buna TPU winking Cum pot sa imi schimb numele de pe messenger? Vreau sa mentionez ca am messenger 11 . Am incercat faza cu >Mesenger-My contact >details-scrii numele dorit,apoi dai save&close.apoi dai clik dreapta in lista de >mess-instant etc... Dar mie faza asta nu-mi merge. Prieteni mi-au spus ca imi apare numele vechi. Ma puteti ajuta? fundita

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Le apare numele vechi si asa ramane! De aici incolo daca mai adaugi prieteni o sa te vada cu numele nou.Noii prieteni o sa te vada cu numele nou.

| neluL a răspuns (pentru neluL):

Completare:
Si acum ca sa te vada toti prietenii cu noul nickname -> apasa tastele -> Ctrl+Shift+C (toate odata) ti se va deschide o fereastra de unde selectezi pe rand prietenii si apoi le trimiti noul nickname, de fapt se trimite automat cand dai click pe Finish. Ei trebuie sa dea Save. Bafta!

1 răspuns: