| Llolal a întrebat:

Cum poti sa atingi starea de levitatie?

1 răspuns:
| AliceThai a răspuns:

Din cate stiu eu, sunt 2 metode:
1. iesi in spatiu - vezi ca NASA face si sboruri pentru. turisti, dar costa cateva sute de mii de $ happy
2. iti iei un bilet de avion, te imbarci, sabotezi avion sa se prabuseasca perpendicular pe Terra - astfel vei levita, fata de avionul care se prabuseste.

... ce ti-am descris este de fapt gravitatia 0, pentru. ca de levitatie nu este in stare Luck Skywalker si prietenii lui jedi, plus Isus, Mos Craciu si alti cativa LOL