| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU big grin Am si eu o intrebare happy Cam de cati bani credeti ca as avea nevoie minim ca sa stau 5 zile la mare? Inclusiv cu biletul de tren, camera de hotel... sunt din Oradea, deci am un drum lung de facut pana acolo! Va multumesc din suflet! happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

1500-2000 de ron. Drumul te costa foarte mult avand in vedere ca strabati aproape toata tara.Si cazarea.Depinde unde vrei sa stai.Mai bine stai cu chirie la cineva.Este mai ieftin decat la hotel.Incearca sa iti iei mancare de acasa(neperisabila).Mai scutesti din cheltuieli.

| TheStory a răspuns:

1000-1500 lei

| SmokeyEye a răspuns:

1000 lei.

| vartolome1 a răspuns:

Cel putin 200 ron este numai trenul + 50 consumatia pe tren + 250min/zi hotel + 500ron pentru cheltuiala =aproape 2000ron

Decat sa stai la hotel, mai bine pleci in gasca cu prietenii si stati in camping la cort: este distractie maxima, nu o sa regreti!