| anonim_4396 a întrebat:

Daca am lovit usor (accidental) televizorul (nu ecranul) cu telecomanda, se poate sa se fi zgariat/ciobit?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica tu esti acolo cu tv, tu l ai lovit ai ne intrebi pe noi? De unde dracu scoateți intrebarile astea?

| sierra1 a răspuns:

Trimite-ne o poză, o studiem cu maaare atenție și apoi iți spunem

| sierra1 a răspuns:

Stim că problema e extrem de importantă pentru tine așa că o tratăm cu tot respectul! (așa ar scrie un editor dacă cineva ar spune : "De unde dracu scoateți intrebarile astea?")

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai sa intreb pe cineva.

Anonymous2578, da. Eu sunt. Auzi, este zgariat televizorul tau cumva? Nu? Dar ciobit?

| siriusblack98 a răspuns:

Am aruncat si eu cu o piatra in propria masina. S-a zgariat cumva vopseaua sau s-a ciobit vreun geam? Pai cum, nu ai tu de unde sa stii de vreme ce este masina mea?! Dar cum se poate asa ceva ma anonymous ma de vreme ce noi trebuie sa stim daca televizorul tau este spart