| iluvkth a întrebat:

Daca am rau de masina sunt sanse sa am si rau de avion?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar daca colorezi un elefant cu culoarea albastru sunt sanse sa mananci cirese vara asta, nu? Practic sunt sanse sa se intample asta, de ce nu...

Deci da, sunt sanse sa ai rau de avion dar nu din cauza ca ai rau de masina. Doar daca mergi cu avionul o sa iti dai seama.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar daca colorezi un elefant cu culoarea albastru sunt sanse sa mananci cirese vara asta, nu? Practic sunt sanse sa se intample asta, de ce nu...

Deci da, sunt sanse sa ai rau de avion dar nu din cauza ca ai rau de masina. Doar daca mergi ch avionul o sa iti dai seama.

| Andreeush a răspuns:

E posibil, dar mai bine încearcă să fii calm, nu te panica.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

E posibil. Incearca Emetix.