| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

daca ati avea ocazia sa calatoriti undeva in lume, unde ati merge si de ce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In imparatia lui Dumnezeu, nici nu m-as intoarce pe pamant si acolo as trai fericit, cu o familie ca tot omul stiind ca sant numai suflete serioase si bune prin zonawinking

| aCek1ng a răspuns:

In America happy Mai exact in Mexic big grin Nu stiu de ce dar imi place zona aia foarte mult happy

| Raul_Raul_1997 a răspuns:

In state, nu stiu de ce mi se pare foarte tare, si sincer sa fiu am un sentiment ciudat despre acel loc, simt ca si cum acela este locul unde apartin, idk deep stuff laughing