| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. Daca un tip cunoaste o tipa si cand sta pentru prima data de vorba cu ea, aceasta in timpul conversatiei se da in vorba de prietenul ei, atunci inseamna 100% ca i-a dat un semn clar acelui tip ca nu e interesata sa isi dezvolte relatia cu el?
Doresc raspunsuri sincere, stiu ca unii vor raspunde doar din placerea de a descuraja.

3 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Cum adica se da in vorba de prietenul ei? Fii un pic mai explicit ca sa iti pot da un raspuns.

| tonyc7 explică (pentru LordCristobal):

De exemplu vorbeam cu ea si la un moment dat, fara sa o intreb eu daca are prieten, ea face o precizare de genul,, duminica o sa ma duc la ai mei, vine prietenul meu si ma ia cu masina..."

| LordCristobal a răspuns (pentru tonyc7):

Daca vrei sa fii sigur 100% cel mai bine ar sa o intrebi direct.
Dar daca a zis de prietenul ei probabil nu are interes asa mare pentru tine.
Nu rupe legatura cu fata asta dar orienteaza-te catre alte fete.
E posibil sa nu fii pe placul ei.