| TanyaTania334 a întrebat:

Buna TPU. Daca vreau sa trimit acelasi mesaj mai multor persoane pe whatapp acestea se vor prinde? Adica o sa scrie "redirectionat"?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da, va aparea ca redirectionat,sau redirectionat frecvent. Daca nu doresti sa se vada ca e directionat poti sa tii lung apasat pe mesaj(daca esti de pe telefon) si dai apoi pe trei puncte din coltul din dreapta sus si dai pe copiere. Apoi intri la o persoana la contact, dai pe scie ceva si tine putin apasat pe spatiul unde sa scrii si da pe lipire. Apoi i-l trimiti. Dupa ce l-ai trimis, il poti lua de la persoana aceea si-l poti redirectiona fara griji altei persoane. Daca procedezi asa, nu va arata nicaieri,, redirectionat" sau,, redirectionat frecvent".
Spor l-a trimis mesaje!happy,
Sper ca ti-am fost de ajutor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face difuzare noua, e o setare pe care o gasesti in whatsapp cand vrei sa scrii unui contact cu care nu ai conversatii inca, nu se prinde nimeni asa.

| RalucaRalu2 a răspuns:

Da....clar. Dacă redirectionezi le va apărea "redirectionat".
Mai bine copiezi textul și apoi lipesti.

| xDavid69 a răspuns:

Doar daca redirectionati apare redirectionat, daca faceti copy paste nu apare

| TanyaTania334 explică (pentru xDavid69):

Deci,cum ar fi..tot le apare celor care le am dat mesaj multiplu, nu?

| MihaiBadanoiu a răspuns:

Va scrie "redirecționat" la toate mesajele pe care le retrimiti și sunt primite de la alte persoane. Mesajele trimise de tine într-o conferință nversatie și apoi redirecționate nu vor afișa aceasta etichetă