| GalinaBlanca a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de mesaje de intampinare pentru casuta vocala, si sa fie putin si haioase.Cine imi da primul minim 10 idei bune de mesaje de genu, are funda garantat :X. Deci nu cine raspunde primul numai asa la vrajeala, Cine imi da idei bune. tongue

2 răspunsuri:
| PinkPanter a răspuns:

Alo...(stai 4-5 secunde) Nu-s! Poate ca acum sunt pe Marte, sau pe Jupiter oricum in vacanta!
2 Alo da... scuze ca am venit tarziu nu-mi gaseam telefonul si nu sunt...e casuta vocala :-p
3.Imi pare rau dar nu sunt disponibil sunt plecat in vacanta, desi nu e una placuta.Stau intr-un hotel din burta unui rechin si e foarte ingramadit. Oricum suna-ma mai incolo
4.Deci te rog lasa-ma in pace! Sunt suparat pe tine(el/ea o sa intrebe de ce?, astepti 3-4 secunde dupa care spui: ) Cum de ce ca vorbesti cu casuta vocala.
5. Buna nu sunt disponibil...ma poti gasi acasa in pat.
6.Hello! Ca faci? (Probabil o sa spuna bine si o sa te intrebe :tu?, ii raspunzi: )Bine, hai ca plec ca vad ca nu te-ai prins ca asta e o casuta vocala...
7Buna sunt(numele) si nu sunt disponibil.lasa un mesaj dupa semnalul sonor.
8 Salut! Stii ca eu sunt casuta vocala nu? Ei bine nu am chef de stat la telefon! Pa, pa!
N-am gasit mai multe!
Funda?

| rohax1310 a răspuns:

-Buna, sunt pe Wc nu pot raspunde!
-Sunt pe acoperisul scolii,revin!
-Vorbesc cu pisicile pe mess,lasa-ti mesaj!
-Ma bat cu Bute,`poate vom mai vorbi`!
-Fac rost de lapte de la capra!
-Sunt la iarba verde, mananc mure! Vrei?
-Ma uit la o floare ofilita in vaza, si obser ca e un film de groaza!
-Sunt suparat/a ca sunt vesel/a!
-Vorbesc in chineza, cand ma uit la albaneza!(mai mult in cazul baietilor)laughing
-Ascund ciocolata ca mi-o fura tata!