| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU, de 9 luni îmi place de un băiat, care e cu 3 ani și jumătate mai mare decât mine, am început sa vorbesc cu el după o tabăra și vorbim și in prezent, de o luna nu mai vorbim așa mult dar vorbim măcar o data pe săptămâna. Dar el tot îmi zice ca ma vede ca pe o prietena foarte buna, dar duminica asta el a fost la volley cu băieții și mi-a trimis snap și eu am mers la el acasă la sora lui și i-am trimis și eu snap și in 10 minute l-am văzut ca a venit acasă. E ciudat pentru ca după 2 ore am plecat de la el și atunci au plecat ceilalți care s-au jucat. Chestia e ca mie îmi place foarte foarte mult de el și fetele îmi zic ca pe viitor când o sa fiu mai mare m-ar vedea împreuna cu el...dar nu prea știu ce sa cred. Eu cred ca lui ii place de o fata. Dar ea nu îl urmărește pe el...(Aa da și sunt pocaita, va rog sa nu judecați)

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Parerea mea e ca nu ar trebui sa reactionezi cumva momentan. Adica, ai spus ca e cu 3 ani mai mare decat tine. De aici iese clar ca aveti ganduri si obiceiuri diferite. Incearca sa vezi daca si lui ii place de tine, sau vorbeste cu sora lui sa incerce ea sa afle ceva. In aceste 9 luni ti-a dat ceva de inteles?

| anonim_4396 explică (pentru Crescent):

Putem sa vorbim in privat?

| Crescent a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa mai vorbesti despre asta, scrie-mi cand vrei

| anonim_4396 explică (pentru Crescent):

Nu pot, nu ma lasa aplicația.

4 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna posibil poate pentru că ești încă micuța și nu vrea decât să fiți buni prieteni sau te place dar vrea sa te cunoască in felul lui sfatul meu este să vorbești direct cu el fără jenă și să îți expui sentimentele și după vei ști sigur cum vor evolua lucrurile dintre voi doii succes îți doreschappy