| LetMeHelp a întrebat:

Bună TPU!

De astăzi, de pe la ora 19 sau 20, pagina de facebook nu se mai încarcă.
Deschid facebook-ul, îmi apare că am notificări şi mesaje, mă rog este normal ca aspect. Totuşi, la cursor îmi apare mereu clepsidra aia, iar la filă, sus, mereu este un cerculeţ care se mişcă. Dacă aştept un timp, îmi spune că pagina este inactivă
Nu mai ştiu ce să fac... Aveţi o idee ce se întâmplă?
Cu internet-ul nu am probleme, pe alte pagini nu se întâmplă nimic de genul ăsta, merge normal.
Am intrat şi de pe alt calculator şi pe ăla merge să intru pe contul meu.

Ajutaţi-mă, vă rog, dau fundă. sad

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Reconecteaza-te de la pc-ul tau pe contul de facebook si sigur iti merge sau conecteaza-te de pe alt pc si trimite un mesaj la panoul de asistenta in care le explici problema ta