| Ion1231 a întrebat:

Bună TPU, de ce in toate reclamele apare Aiphone și nu un telefon cu android? Ca de exemplu Samsung, Sony sau Oppo.

4 răspunsuri:
| goguPatent a răspuns:

Care reclame?

| Ion1231 explică (pentru goguPatent):

Toate, la alimente (Kaufland, Mega Image, etc), îmbrăcăminte, investiții, huse de protecție și banci.

| JiraratBlue a răspuns (pentru Ion1231):

Sunt platiti de Apple idk

| Ion1231 explică (pentru JiraratBlue):

Mărul lor cu tot. Am câștigat recent un telefon de ăsta la o tombola cu numarul 13, telefon 13 cred ca se numește și îți dai seama ca l-am vândut pentru că nu știu să-l folosesc, de 10 ani pe Android ce sa știu despre aioiesul lor, l-am vândut la 3400 lei și când m-am uitat să văd cât costă după ce l-am vândut am înlemnit... 6700 lei. Apropo, a apărut Sony 1 IV, bate la curuleț telefoanele de la ăștialaughing