| Blondina12 a întrebat:

De ce majoritatea fetelor sunt asa naive si usor de impresionat?
Adica am o multime de colege de liceu care se lasa prostite foarte usor,cateva "povesti" si un "te iubesc" si gata, adica pe bune cat de... sa fii sa pui botul la asa ceva?
Voi ce parere aveti?happy

23 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Noroc ca esti tu mai cu capu pe umeri si nu pui botul la vrajeala!

| RAY a răspuns:

Nu cred ca se lasa atat de usor de impresionat daca da zi-mi si vizitez si eu liceul, acum sunt imature si o mare dorinta sexuala ceea ce face ca sa isi doreasca sa faca sex cu orice baiat care le atrage fizic, nu cred ca orice care baiat care spune te iubesc ajung cu ele in pat si doar uni, nu vad o problema ai vrea sa se gandeasca la nunta de acum? sa se protejeze asta e important in rest e ok., sexul e foarte sanatos si bun

| Blondina12 explică (pentru RAY):

Dupa,parerea mea sexul e mult mai frumos cand il faci cu persoana pe care o iubesti.

| RAY a răspuns (pentru Blondina12):

Faza e ca in ziua de azi rar cine iubeste cu adevarat, asa multe aleg sex sau interese materiale

| Freya1 a răspuns:

Eh nu cred ca sunt chiar asa prostite cred ca este mai degraba chestia aceia sa se combine si ele cu cineva si daca sunt si mai binevazuti sau frumusei de ce nu se fac prostite.
Sau pur si simplu sunt la primele iubiri si atunci se indragostesc mai repede.La multe poate acum li se spun primele complimente, le apreciaza cineva pentru prima oara etc

| Blondina12 explică (pentru Freya1):

Nu neg si mie imi plac complimentele, dar totusi cele exagerate ma scarbesc si faza asta sa te combini cu cine apuci, pe mine una ma lasa rece happy

| PersonajFictiv a răspuns:

Simplu.
Nu au avut experiente care sa le arate ca oamenii mint si vorbele nu conteaza de fiecare data.
Cum nici tu, nu ai avut experiente incat sa intelegi de ce sunt ele asa, asa nici ele nu au avut experiente sa isi de-a seama ce li se intampla.

| Blondina12 explică (pentru PersonajFictiv):

Ai si tu dreptate intr-un fel happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educatia primita din familie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca despre naivitate este vorba, ci despre cat de mult iti doresti "sa pui botul".
Eu ma las usor impresionata si da, pun botul.
Mereu am iesit in castig.winking
Daca sunt naivă, mi-ai putea spune tu.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești naivă, Flanșetă.

| Blondina12 explică (pentru anonim_4396):

Cu ce ai iesit in castig?
Daca material, atunci e naspa ca te vinzi pentru bani, daca te-ai lasat prostita pentru o partida de amor e si mai rau happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blondina12):

Credeam ca fac amor din placere, nu de proasta ce sunt.thinking
Hmm, inseamna ca nu-s in castig, ci in paguba, nu?

| Blondina12 explică (pentru anonim_4396):

Poti face la fel de bine amor si cu o persona care chiar te iubeste, nu trebuie sa te lasi prostita de toti...da in fine fiecare face cum crede si dupa cum il duce capul happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blondina12):

Nu stiu cand sunt sau nu prostita.Eu iau oamenii asa cum sunt, cum se prezinta.
Poate, pentru tine, e mai lesne sa-i citesti, mie mi-e imposibil.
Am nevoie de cateva carti care sa ma ajute.Imi recomanzi ceva?

| Blondina12 explică (pentru anonim_4396):

Ma iei la misto cumva? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blondina12):

Poate ai dreptate, cine sa scrie carti pentru fraieri?!

| Blondina12 explică (pentru anonim_4396):

Hai ca nu am chef de mistouri
Pa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica? Pai nu sunt fetele mature, ani lumina in fata baietilor? Fugi de aici ca nu te cred! Intrebarea asta nu spune adevarul, clar.

| Blondina12 explică (pentru anonim_4396):

Sesizez ironiia finawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Blondina12):

Ma bucur