| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii oameni răpesc copii?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sai trimita la prostitutie sau pentru trafic de organe

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a-i revinde

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răpirile sunt făcute sau de profesioniști, care reușesc apoi să îi exploateze în scopuri ilegale sau ciminale, sau de către psihopați.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu oricine rapeste un copil... si nu orice copil. Dar in cazul celor care fac asta, probabil pentru cersetorie, prostitutie sau alte cele... Oh, omenirea asta sad

| Mosotti a răspuns:

De rai si de nenorociti ce sunt.

| T0T a răspuns:

Ca să se joace cu ei cu păpușile, dăăă.

| Freya1 a răspuns:

Pentru ca sunt pedofili, pentru a le dona organele, pentru ai vind e in strainatate la prostituție la pedofili.Sau au probleme psihice si vor pur si simplu sa răpească un copil.

| Celcestietot a răspuns:

Ca sa ajunga in Iad cu bilet la clasa intai.

| LPCTSTR a răspuns:

Bineinteles, ca sa obtina ceva: fie bani (la schimb), fie forta de munca (scalvi), fie bani (pornografie infantila).

| oglindasultanului a răspuns:

Ca nu se pot pune cu parintii lor, si ii controleaza astfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca nu o fac pentru foloase materiale sau sexuale. Sunt doar niste persoane filantropice care constientizeaza impactul suprapopularii asupra semenilor sai asa ca incearca sa il stopeze, cam ca Isis.