| Kayn221 a întrebat:

De curand a fost ziua cuiva pe care plac si i-am zis,, la multi ani " la ora 00:00. Dar acum cand a fost a mea persoana respectiva nu mi-a zis.
Ma simt cam prost. Ar trebui sa trec cu vederea?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Băieții nu prea acordă importanță acestor amănunte, decât dacă te plac cu adevărat. Când iubești, nu prea uiți, ești atent la detalii. În caz contrar, ești indiferent.

"Ar trebui sa trec cu vederea?"
Ar trebui să uiți întâmplarea. Și să nu îți pese.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai dă-i o șansă (nu până la anul) poate-și revine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ai asteptari de la altii. Nu trebuie sa te astepti ca ceilalti sa se comporte cu tine asa cum te comporti tu. In felul asta nu ramai dezamagit.
Totul depinde de importanta pe care ti-o atribuie persoana reapectiva sau de propria ei stare, poate in momentul acela avea o problema seriiasa sa presupunem si nu avea chef de urari sau poate a uitat.

| gabriielaaa a răspuns:

Poate nu a stiut la mine a uitat mama. Se pot e si mai rău.